| zeenath a întrebat:

Vreau sa achizitionez o masina de cusut portabila pentru.hobby, dar nu stiu daca merita sa o iau sau nu. Pls daca are cineva masina ca si asta astept pareri! http://www.okazii.ro/......lampa.html
By the way vreau sa cumpar o masina de cusut electrica usoara la un pret ok. Astept oferte!:* multumesc!

Răspuns Câştigător
| cucalic a răspuns:

Nu luaa! am luat si eu ca m-a tentat, dar sa stii ca nu tine decat 1 luna! atat m-a tinut si am trimis-o la servie ca doar are garantie si au spus ca din cauza mea s-a stricat ca am fortat sa cos, dupa care mi-au trimis-o inapoi. e o mare pacaleala.cauta ceva m-ai bun chiar daca e m-ai scump.pa

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu este bun acest model de masina Daca doresti sa ti cumperi mas de cusut cu 16 operatii tot portabila cu pedala cauta in mag specializate si vei gasi rx LERVIA] la un pret de 350 400 de ron. POate ti se pare scumba dar o poti folosi la cusut. surfilat butonieta.brodat si ff multe cusaturi duble. E ok pe familia ta.[este sfatul meu] Eu al astfel de mas si sunt ff multumita.

| ButterflyWings a răspuns:

Ca jucarie e buna. Daca vrei totusi sa si cosi cu masina > cumpara-ti una mai adevarata...

| zeenath explică:

Va multumesc mult pentru sfaturi! :* Am sa tin cont de ele!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te aici http://www.decusut.ro/masini-de-cusut-casnice.aspx si alege ce masina de cusut doresti daca vrei alege dupa pret sunt de la 5 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ia-ti un privileg nemtesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ls2125 // js23 sau elna mini opal ar fi masini care sa semene cu ce cauti tu la www.decusut.ro sau la www.brothercom.ro

| Diana_4545 a răspuns:

Ce ai achizitionat pana la urma? nu de alta, dar si pe mine m-a lovit aceeasi idee si vreau sa vad daca e cazul sa-mi treaca sau nu. Problema e ca eu nu as fi vrut sa investesc asa mult intr-un moft...as fi vrut ceva pana intr-un milion, hai doua...deja 4-5 milioane parca n-as da.