| Eedytso a întrebat:

Vreau si eu sa imi spune-ti daca stau bine cu performantele acestui PC. si daca imi merg toate jocurile

Sistem de operare : Windows 8 Enterprise activat big grin.
PC : Packard Bell
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2. 66GHz (4 CPUs), ~2. 7GHz
8192MB RAM
HDD : 1 TB
NVIDIA GeForce GT 230 1.5 GB

Astept opinii.

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Nu te mai lauda ca e de server astalaughing adica e super calculatoru`straight face 10. 7GHz, placa de 1.5GB DDR5 si 8GB RAM DDR5...sa nu mai vb de TERA alalaughing ai calculator super fratehappy

4 răspunsuri:
| ICEbalI a răspuns:

Hai ca asta a fost buna laughing)

| ionutzu94 a răspuns:

Iti merg toate jocurile care au aparut pana acum. S-ar putea sa se mai intepe din cauza procesorului dar la jocuri cu calitatea hd, 3d.

| clausss16 a răspuns:

Stai foarte bine, nu binelaughing! E fff bun pc tau!

| Spektra01 a răspuns:

E clar iti merg toate jocurile la performanta maxima