| Djibouti a întrebat:

Salutari.
Am o problema cu internetul. In bara de start, dreapta jos, langa ceas, imi arata ca am internet ( cele doua calculatoare ), dar cand vreau sa ma conectez pe un site, nu imi merge, imi da o eroare de conexiune. Am intrat la Internet Options, si imi arata acolo ca este Deconectat, iar cand dau sa se conecteze imi scrie " connection failed ". Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Pai uitate la cutia aceia alba daca ai de aia, aia wirtlennnes. s-ar putea sa nu fie firele bagate bine. daca beculetele de la cutie lumineaza atunci e ok.

| Bogdy21 a răspuns:

Exact asa am pățit și eu vreo 2 zile dar și-a revenit, eu eram conectat doar la un singur calculator și nu mergea dar și-a revenit! Nu cumva ai uitat sa plătești factura, se poate și asta?

| Bogdy21 a răspuns:

Eu am avut noroc ca am avut și stick ca altfel nu prindeam nimic! Ce era curios când bagăm stick-ul mergea și netul prin router și când deconectam stickul nu mai mergea!