| Meleanca_Arun_1992 a întrebat:

Salutari,sunt nou pe aici si as vrea sa ma ajute cineva daca se poate cu niste informatii
Sunt un tanar de 22 de ani din Mehedinti,recent am cumparat un teren extravilan,am depus dosarul la judecatorie si toate actele si acum mi-a venit o scrisoare acasa si nu stiu exact ce inseamna unele informatii din scrisoare, acestea sunt informatiile:
In termen de 10 zile de la primire sa depuneti la dosar dovada achitari taxei de timbru de 40 de lei,ceritficatu; fiscal cu impozitul stabil pentru imobil,sa precizati dovezile pe care se sprijina cererea,respectiv numele martorilor si adresele acestora,sa depuneti dovada ca l-ati notificat pe parat pentru a se prezenta la notar,acesta refuzand,dovada participarii la sedinta de informare privind avantajele medierii...
Astept un raspuns, va multumesc frumos
O zi placuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cumparat un teren extravilan cu nr cadastral si carte funciara cu act de vanzare cumparare notarial, nu stiu ce dosar ai depus la judecatorie? ce parat? ce sedinta de mediere?