| Skullace a întrebat:

Salutari TPU ma cheama robert am 14 ani si imi doresc foarte mult sa devin un bucatar chef in propiul meu restaurant si as vrea sa stiu ce scoala ar trebui sa urmez ce investitii presupune aceasta meserie...
dau funda!

2 răspunsuri:
| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Salut si pe mine tot Robert ma cheama si tot 14 ani am! Ca sa devii bucatar trebuie sa faci scoala de bucatar-ospatar acolo te invata in primul an sa facimancaruri prajituri, etc
Ti ar trebui niste banii daca vrei sa ai propriul restaurant dar trebuie sa inveti bine
Eu pot sa-ti spun du-te in Franta invata bine acolo despre mancare si apoi dupa cativa ani vii in Romania si iti faci cel mai tare restaurant

| Skullace explică (pentru Robert_Tom_2000):

Si cam cati ani de facultate miar trebuii doar 1 sau mai multe?