| nashu40 a întrebat:

Salutari tuturor!

O mica intrebare pentru cunoscatori : acum cativa ani s-a difuzat de cateva ori la tv pe HBO un film despre o scriitoare din Franta sau Canada care ajunsese in Japonia, unde s-a angajat la o companie iar sefii si in special o anume sefa ii facea mereu sicane. Stiti cumva cum se numeste filmul? big grin

Va rog frumos si va multumesc anticipat!

Toate cele bune!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0318725/
Am cautat de am innebunit. Il vazusem si eu, dar nu mai tineam minte titlul :)) Vizionare placuta!