| Walhalla a întrebat:

Salve! Cam de cati bani e nevoie pentru banchetul din clasa a 12-a+album+eventual un costum?

7 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Undeva la 200-250 lei. In orce caz nu cred ca depasesti 300 lei.
Costum 100 lei.
Banchet 100 lei.
Album 20-50 lei. (preturi aproximative)

| Walhalla explică (pentru ovidiu8msn):

Nu,in niciun caz...Banchetul si albumul sunt mult mai scumpe...nush cat costa un costum bun si ieftin, de aia e naspa

| ovidiu8msn a răspuns (pentru Walhalla):

Eu atat am platit acum 3-4 ani. Daca esti mai darnic de mana da cat vrei.

| nimicitorul a răspuns:

Pana in 2-3 mil eu crecate duce depinde de posibilitatismug.

| diannna38 a răspuns:

In jur de 4-5 milioane

| diannna38 a răspuns:

In jur de 4-5 milioane

| adriano26 a răspuns:

Cred ca in jur de 1000 de euro...Depinde ce gustri aiwinking