| sensssation a întrebat:

Samsung Galaxy Ace Advance! Pareri va rog...este bun telefonul sau nu?

1 răspuns:
| pur3style a răspuns:

Da...orice telefon din gama galaxy e bun, eu am galaxy fit, toate au cam aceleasi programe, diferentele sunt la camera unele au 3.2 altele 5 sau mai sunt tel si cu 8mb /procesor si Rami, telefonul este super bun, daca ai bani ia-ti-l daca nu ia-ti orice tel din gama galaxy toate sunt cam la fel in meniu, diferenta v-am spus-o ce o face:procesorul, camera si ramii...bft