| MihaicaDan a întrebat:

Samsung S5560 Marvel sau Samsung i5500 Galaxy 5? nu stiu care este mai bun... mai mult pentru aplicatii as vrea sa stiu daca unul are mai multe decat celelalt am vazut ca al 2-lea are multe... viteza pe net. cred ca este mai mica pe Samsung S5560. daca nu au prea multe diferente. L-as lua pe Samsung S5560 Ca are dimensiunea in lungime mai mare. Funda

Răspuns Câştigător
| AlexNIT a răspuns:

Salut, daca il doresti pentru aplicatii te sfatuiesc sa iti iei Samsung i5500 deoarece are platforma Android si vei avea acces la aplicatii care nu merg pe celalalt telefon.De exemplu cu i5500 vei putea juca un joc cu masini iar telefonul va fi ca un volan..cu celalalt nu poti. daca doresti un telefon mare cu camera buna ia-ti s5560... sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Schweitzer a răspuns:

Eu iti recomand Galaxy mini deoarece nu e diferenta mare de pret (circa 50 lei) si e cu mult mai performant. Uite aici: http://bit.ly/JgegJQ
Daca totusi vrei o parere pentru cele 2 Marvel e mai bun.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Toate cele bune!