| Nelluttza a întrebat:

Scuze,
dar eu sunt incepatoare pe TPU, si intreb cum se da funda pe TPU? plz ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| sasha1265 a răspuns:

Cand cineva iti raspunde, apare langa el o funda transparenta sub care scrie "Declara raspunsul castigator". Dai click pe ea, apoi pe da la intrebarea "Esti sigur ca vrei sa alegi raspunsul ca fiind castigator?"...acum ca stii cum sa dai funda, imi dai mie funda la intrebarea astabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bunahappy.
In dreptul fiecarui raspuns pe care il primesti se afla o fundita gri, pe care, daca pui liniuta de la mouse[laughing]se face portocalie.
Apesi pe fundita din dreptul raspunsului pe care il consideri castigator si gatahappy.

| Alex1 a răspuns:

Sub raspunsul meu care ti l-am dat acum e o fundita in alb negru apesi pe ia...da-mi una ca sa vezi

| PandaisHere a răspuns:

In dreptul raspunsurilor apare o pamblica si sub ea scrie declara raspunsul castigator. cand ai mouse-ul pe ea se face portocalie si daca ii dai clik! pe ea cand este portocale acel rasp ramane castigator.incearca la rasp meuwinking

| ioana_2930 a răspuns:

Pai cineva iti raspunde si in dreptul lui apare o funda transparenta. daca eati sigura ca acelei pers. vrei sa-i dai funda apesi pe ea si daica esti sigur(a). asa se da funda.

| artista96 a răspuns:

Dupa ce primesti raspunsurile la intrebarea care ai adresat-o, in partea dreapta a raspunsului primit exista o fundita, iar dedesubt de acea fundita scrie declara raspunsul castigator si dai clik acolo si trimiti fundita catre rasp care il consideri cel mai bunbig grinbig grin mie imi dai una?(asa doar sa incerci sa vezi daca functioneazawinking happy

| codgaby_7959 a răspuns:

P-ai dupa ce vezi raspunsurile celorlalti la intrebarea ta scrie in dreapta jos alege castigator si este o funda da-i click pe ea si iti alegi castigatorul ''Mare smecherie''

| Nelluttza explică:

Mersii mult
dar nu apare la toatte...
de exemplu nu apare doar la o pers care mia raspuns...cand o sa pot...va dau:*:*:*