| anutza6117 a întrebat:

Scuze,intrebarea pare cam stupida,dar cums e numeste fata,femeia aia care arata ca o papusa, fata corpul etc,

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Chucky? Oare!

23 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Barbi? laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Păpuşă gonflabilă.

| Niiiicu a răspuns:

Barbie sau chucky?rolling on the floor

| Ella3133 a răspuns:

Barbie laughing))

| anutza6117 explică:

Nu,nu e barbie, era pe facebook o poza cu ea, dar nu mai tin minte numele.si daca nu stii nu mai dati raspunsuri, ca am ce face, nu trebuie sa va citesc raspunsurile stupide

| anutza6117 explică:

Am aflat oricum, o cheama valeria lukyanova, o sa ii dau funda lui yontu.verificati si voi pe fb pe fata aceasta, daca vreti

| Georg3 a răspuns (pentru anutza6117):

Unbelievable!laughing
ASTa cheai zici ca e papusa..presupun ca e rusa si nu a avut ce face cu fata ei decat sa dea copy/paste dupa barbie.e o nebunie, dar in sfarsit lumea asta e nebuna oricumlaughing

| FyTzE a răspuns:

Valeria Lukianova! sa imi dai fundawinking

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Dupa ce am zis eu. scuze, deja am spus ca dau altcuiva, chiar daca nu e corect

| FyTzE a răspuns (pentru anutza6117):

Pai am dat raspunsul in acelasi minut! esti egoista ala nici macar nu a raspuns bine j am mai stat sa caut j pe net ( imi merge uimitor de bine)am trebuit sa imi inchid toate paginile care le aveam deschise sa iti caut tie, am raspuns corect j nu am vazut ca ai gasit pentru ca atunci iti trimiteam raspunsul!

| FyTzE a răspuns (pentru anutza6117):

Uita-te i ce minut ai ''raspuns'' tu j in ce minut am raspuns eu!

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Nu te supara pe mine, dar tu cand spui ceva, respectii cuvantul dat, nu? eu fac acest lucru

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Celasi timp, poate ai tu niste diferente de secunde, si ce tot atata, deja am dat funda

| FyTzE a răspuns (pentru anutza6117):

Esti o mare nesimptita! fac poze la toata convorbirea j o pun pe facebook!

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Ce? nici macar nu le-am pus, nici macar nu fac poze cu convorbiri

| FyTzE a răspuns (pentru anutza6117):

Pai nu ti-am spus ca imi merge netu greu (deci postez greu) + ca mai trebuie sa raspunzi j la acele intrebari : gen : a fost adaugata in categoria corecta...etc

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Nu te supara, poti s-o pui poza, dar nimeni nu stie cine sunt.si ce mare scofala, e o funda

| FyTzE a răspuns (pentru anutza6117):

La cea de mai sus! j lumea vede ca esti egoistaaaaaa! oricum multi iti va da ignor( iti va ignora raspunsurile)

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Hai lasa-ma ca am treaba, nu mai da raspunsuri, oricum am dat funda inainte sa citesc alte raspunsuri

| FyTzE a răspuns (pentru FyTzE):

''anutza6117'' dupa asta pot afla ID ( vrei sa il postez aici)

| anutza6117 explică (pentru FyTzE):

Termina cu amenintarile, nu ma intimidezi

| Youkillme a răspuns:

Barbie?

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Bianca Drăgușanu. Clar.