| blackcherry a întrebat:

Intrebarea mea e stupida dar. Mai demult am auzit de o pestera care daca dormi in ea te teleportezi intr-un camp cu calugarite? Stie cineva cums e numeste? Pestera e in Romania.

16 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

De calugarite!? si sunt virgine? unde e? woaa ce de himene de rupt taticu.call me Aaau, vai vai vai, da cu ce scule!? thinking

| Hombre a răspuns:

Si niste fanatici religiosi ma blagoslovi cu stupid ca ca am atentat la pasarele acestor doamne pioase.

| mihaibrasov a răspuns:

In camp cu calugarite, nu cred. Se spune ca in pestera Ialomitei ar exista un portal ce te poate transporta in alte lumi (exista si un caz concret), dar nu vreau sa intru in detalii...

| Flav a răspuns:

Sa-mi spui cand afli, dar trebuie sa ma interesez inainte, sa nu cumva sa ma trezesc intr-un camp cu calugari.

| DorelSudoru a răspuns:

Iarba...sau maracucarolling on the floor... oricum nu mai baga etnobotanice in tine ca o sa te duci pe un camp de clugarite direct din pat

| Duhovnicul a răspuns:

Pestera muierii

Răspuns utilizator avertizat
| DanielJackson a răspuns:

Teleportare o fi posibil, dar intr-un camp cu calugarite?! nu cred ca oricine va fi teleportat acolo. nu cunosc insa un astfel de loc in ro

| madia a răspuns:

Woaaa!

| Miauti a răspuns:

O fi ielele si lumea sa nu creada ca unii se gandesc la prosti, au inventat calugarite.

Răspuns utilizator avertizat
| icsulescu a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva rolling on the floor.

| Lorien_2084 a răspuns:

Probabil in cunoscuta zona a Bucegilor, unde exista destule falii in "continuum"-ul spatio-temporal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Consumând ciuperci halucinogene într-o peşteră, te poţi trezi pe un câmp cu călugăriţe (insectele din ordinul Mantodea).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreabate pe tine laughing de unde sa stim noi laughing cine tea mintsit? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.probabil pestera muierii.ca in poiana tapului daca adormi, visezi cirezi de capre.