| sopranaCadaverica a întrebat:

Se ajunge usor de la statia de Metrou Grozavesti la Quantic Club? E cumva langa Parcul Grozavesti? Imi puteti da niste indicatii? Nu voi avea harta/gps la fata locului

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Foarte uşor, poți să mergi şi pe jos, cam 10 minute.
https://www.google.ro/......16z/data=! 4m2! 3m1! 1s0x40b201dd302158f1:0x49bc027df27ca3db

Deci, ieşi din gura de metrou ( Grozăveşti ).
Dacă stai cu fața la gura de metrou în dreapta ta vei avea râul Dâmbovița,
Iar in sânga ta e un trotuar, un drum, e şi o stație de autobuz, e, tu mergi drept pe drumu ăla din stânga, mergi drept, drept, doar drept, ( râul Dâmbovița va fi în spatele tău )
Qabtic Club se află fix lângă parcul grozăveşti. E imposibil să nu-l observi, pe partea dreaptă e parcul Grozăceşti, pe partea stângă, peste drum e Grădina Botanică.

1 răspuns: