| waXonwaXoff a întrebat:

Se mai gasesc la magazinele gen altex, domo stick uri de 2 gb? la mine in oras mi-au zis ca nu au.In tara se mai gasesc? sau nu se mai fabrica?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca și la papetărie.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| waXonwaXoff explică:

Sa fim seriosi, memorie USB la papetarie?

PAPETĂRÍE, papetării, s. f. Magazin sau secție într-o librărie în care se vând caiete, hârtie, creioane, penițe

Mi-a placut aia "Valoare am"e din sfera lui Salam, ca tot e Craciunul.

Daca ti se strica ziua asa de des inchide PC-ul si du-te la munca.Lucrezi macar? sau ai ajutor de somaj? Uite ca sa vezi ca iti tin evidenta. Daca ai lucra nu ai sta toata ziua pe TPU.Nu ma refer acum ca e Craciunul dar in timpul anului toata ziua iti faci veacul pe TPU.

| Different69 a răspuns:

Da

| GoldVali a răspuns:

Nu cred ca mai gasesti de 2 decat din intamplare pe undeva, la Carrefour de ex. M-am uitat pe Emag si au de la 4 in sus doar. Probabil ca nu se mai fac.