| Speed99 a răspuns:

Cand consideri ca orice joc pe consola aia e peste 200 de lei si online multiplayer-ul trebuie platit si el - nu, nu merita.

Citeste-mi raspunsul de la intrebarea ta anterioara.

| MrFunky2 explică (pentru Speed99):

Da frate, te inteleg.Dar mie nu imi place asa mult gaming-ul pe PC.D-aia vreau un PS4.

| Speed99 a răspuns (pentru MrFunky2):

De ce nu iti place gaming-ul pe PC? laughing
Daca tu chiar preferi sa joci cu controller, sa stii ca se poate conecta orice controller de XBOX One/360 in PC. Sau daca preferi sa te joci si pe un ecran mare, sa stii ca majoritatea PC-urilor au port HDMI, precum consolele. Asta inseamna ca le poti conecta la un televizor LCD cat de mare vrei.

In fine, e alegerea ta. Dar eu si vreo 80% din "gameri" nu vedem vreun avantaj care ti-l da o consola. Ba chiar iti da dezavantaje.