| Ancuutsa a întrebat:

Se poate anula un id de mess?:-s

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Nu te lua după primul răspuns. Când cineva pune"love struck" inutil, are numele cum îl are şi avatarul roz e clar ce inteligenţă emoţională „uriaşă" are.

Poţi fără probleme. Intri pe linkul pe care-l voi posta mai jos logat fiind pe adresa de mail(ID) pe care-o vrei ştearsă, bagi parolele şi contul îţi va fi şters.

https://edit.yahoo.com/config/delete_user

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Aha happy Https://login.yahoo.com/......nfig/login

Te loghezi si urmezi instructiunile.Id-ul se va sterge in 90 de zile din lista prietenilor.

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu.nu poti.Decat sa nu mai intri pe el.Atat tot. Sper ca ti.am fost de folos.love struck