| anonim_4396 a întrebat:

Se poate converti un fisier PHP in mp3? Ofer vot si funda big grin

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

Nu se poate converti in mp3 pentru ca PHP este un limbaj de programare si mp3-ul este un program multimedia. PHP este folosit pentru dezvoltarea paginilor şi aplicaţiilor web. Se foloseşte în principal înglobat în codul HTML si permite crearea de aplicaţii independente. Este unul din cele mai importante limbaje de programare web.

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Bineinteles, daca se poate, cum? laughing

| FashionDiva a răspuns:

... PHP este un fisier care contine linii de cod, nu date multimedia... deci intr-un cuvant: NU!