| anonim_4396 a întrebat:

Se poate dezvirgina o fata cu limba?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Limba de pantofi sau limba umana?rolling on the floor)rolling on the floor)

17 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

De...fiecare cu ce are big grin
unii cu ***a...altii cu gura rolling on the floor

cristian
| cristian a răspuns:

Numai cu limba de ''buhai''...

| Parintele a răspuns:

Eu cred ca da daca se intentioneaza asta si ai ceva experienta in a lucra cu limbahee hee

| DenissaDeea a răspuns:

Depinde cat de tare e penetrarea limbi(fortata) de a se ajunge la dizvirginare...si binenteles ca e posibil...

lolita
| lolita a răspuns:

Nu

| kh1ss a răspuns:

Da... poti sa o lasi si gravidabatting eyelashes

| selef a răspuns:

Da, dar numai cu limba de lemn sau limbe de la pantofi. Cu limba franceza am incercat, dar nu merge.

April
| April a răspuns:

Da'de ce? N-ai alt instrument

Da 'de ce? Iti lipseste celalalt instrument? Saracul de tine!

?

| simpluEu. a răspuns:

Nu

| cotzobel a răspuns:

Doar daca este mult prea lunga-limbalaughing..NU

| N538961518 a răspuns:

Daca te cheama Limba de Fier...probabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles, daca ai experienta destula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahahahahahahah ce vrei de fapt sa ne comunici? sau chiar nu te duce mintea la raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai dragilor asa de destepti va dati de parca ati sti totul despre sex a fost o intrebare pusa de o pesoana care nu sti si a dorit sa se informeze ce este atat de vai Doamne va dati prea desteti si nu sunteti deloc asa ca ar trebiu si voi sa invatati mai mult

Răspuns utilizator avertizat