| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa imi sterg contul dupa TPU, si daca da cum? trebuie sa plec si vreau sa imi sterg toate conturile

Răspuns Câştigător
| Anaeli a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu administratorii prin intermediul acestei adrese:
http://www.tpu.ro/contact
Chiar daca stergi contul, intrebarile si raspunsurile tale vor ramane, dar in locul numelui va scrie "Anonim". Eventual ii poti ruga sa iti stearga o anumita intrebare sau un raspuns. Pe toate nu cred ca ti le vor sterge.