| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sterge contul facut pe TPU? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Da se poate.
Sus in dreapta scrie Contact, ii trimiti un mesaj Ralucai prin care ii ceri frumos stergerea contului, sau fara sa te complici, poti sa nu mai intri pe el.
Simplu nu?
O zi buna.

11 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Adresezi adminilor site-ului o solicitare in acest sens.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact
Scrie-i un mesaj Ralucăi prin care soliciţi ştergerea contului! Baftă!

| Bacemi a răspuns:

Sus, in partea dreapta gasesti CONTACT. Acolo poti trimite un mesaj administratorilor prin care ceri stergerea contului. Dar sa stii ca dureaza un pic.

| Cσσкiє a răspuns:

Da, se poate. Intră pe http://www.tpu.ro/contact şi spune-i Ralucăi. Răspunde mai greu, dar...

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, cerere la admin, daca te incurca cu ceva contul.

| Slavian a răspuns:

Le ceri adminilor (http://www.tpu.ro/contact).
Bafta!

| HardcoreCountry a răspuns:

Scrie'i Ralucai sa ti'l stearga.

| BlueBaby a răspuns:

Trebuie sa-i trimiti Ralucai mesaj pe privat sa ii spui ca vrei sa-ti anuleze contulhappy

| 009 a răspuns:

Da se poate da nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai vrea sa i-ti stergi contul?