| AlbertPanel a întrebat:

,, Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and sistem configuration then try again" asa imi da asta cand vreau sa deschid metin2...1.si sa nu va aud de virusi ca abia l-am verificat
2.sa nu va aud cu reinstalearea windows ca abia am facut asta si nu mai merge...va rog sa fie ceva ce deja n-am incercat! si nu m-am jucat la sisteme!

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Si la mine a fost asa.
Cand descarcam ceva jocuri in 3D nu puteam sa le joc.
Puteam sa joc doar jocuri care nu se deschideau pe tot screen-ul.
Si da, si la bine scria acelasi lucru.
Asta inseamna ca nu ai intalat driver-ul potrivit pentru placa video.
Iti trebuie sa instalezi unul, iar apoi o sa mearga chestiile in 3D.

P.S.Nu eu mi-am instalat driverele, mi le-a instalat un informatician care se pricepe.

7 răspunsuri:
| IliuTZA_5884 a răspuns:

Asa mi-a facut si daca ai o pagina de web deschisa sau incearca un restart la PC! SCZ altceva nu stiu

| Dudyy a răspuns:

De fapt trebuie sa schimbi rezolutia din ''Config'' si o sa-ti mearga o schimbi la thinking 1280x720 pe 32 bit si o sa-ti meargawinking

| claudiufarcas01 a răspuns:

Si la mine la fel este si am placa video ATI radeon 9200 inainte imi mergea dar acum nu stiu ce s-a intamplat de cand mi-am schimbat windousu nu mai merge asta e problema ca placa mea video e din 2007 si nu stiu sigur care e problema dar in cazul ista am sa-mi schimb placa video

| Adia_7139 a răspuns:

Probabil este vorba de placa video
este un model mai vechi?
ai instalat driverele necesare?

| aaaaaa_7288 a răspuns:

Iti trebuie' o placa video mai buna

| Gogancea_Paul_1997 a răspuns:

Asa imi da si mie si nu cred ca e de la placa video

| freeker12 a răspuns:

Nu spuneti minciuni ca daca il restartez, daca schimbi windowsul mere sau peste cateva saptamani pentru ca si mie imi face asa da macar eu daca intreb sau raspund nu bag minciuni sa dea fundalaughingsai noroc albert sa gasesti driver nou