| katyy_5873 a întrebat:

Sper ca ma poate ajuta cineva.De ceva timp ma suna un numar Romtelecom, sustinand ca e de la o banca, amenintandu-ma.Pe pagini albe am vazut ca poti cauta doar numarul de telefon stiind adresa, eu as vrea sa caut un nume dupa numarul de telefon. Daca cineva ma poate ajuta cu o sugestie...Mersi fain.happy

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat cu nr de telefon ROMTELECOM si ma uit intr-o baza de date mai veche.

4 răspunsuri:
| Nu conteaza a răspuns:

Suna la firma de telefon si anuntai straight face daca ai numarul inregistrat cu atat mai bine.

| jolie a răspuns:

Cel mai bine mergi la politie povestesti totul si ei sigur or sa afle cine e si in acelasi timp o sa se rezolve

| ndddiana a răspuns:

Pai. daca te suna pe telefonul mobil... Du-te la cei la cera esti(abonata) client(orange cosmote vodafone...) si reclama numarul respectiv. sau. reclami la politiehappy

| katyy_5873 explică:

Numarul e de rds, am sunat la ei, dar nu se poate face nimic, pot doar sa-mi schimb numarul de tel ca sa nu ma mai sune, dar asta nu-mi rezolva problemasad