| iabadabanu a întrebat:

Sper sa nu raspundeti ca, la intrebarile care le vad aici.decat sa raspundeti prosti mai bine TC.

Am un PC- Intel(R) Pentium(R) CPU G620@ 2.60 GHz 2.60 GHz.Memorie (RAM) 4.00 GB.System type 64-bit Operating system.Placa video NVIDIA GeForce 8400GS CHIP Type Integrated RAMDAC Total Memory 2761 MB... 1680x1050(32bit) (60)Hz
Placa de baza MS-7680

Problema e urmatoarea.Imi sacadeaza, dar nu tot timpul are intreruperi de cateva secunde cand sunt in joc cand sunt pe net cand.cand ascult muzica in winamp de expemplu nu se intampla nimic pe yt daca ma uit la filmare ceva s-au ascult muzica nu se intampla nimic....Deci problema intervine doar atunci cand sunt in joc.repet asta se intampla 2 secunde dupa care isi revine iar merge ok dupa ceva timp iar se intrerupe pentru 2 secunde...

1 răspuns:
| Daryuscool a răspuns:

Depinde si ce joc ai si daca pc-ul tau se incadreaza in cerintele jocului.Verifica ce cerinte are jocul si vezi daca s-ar potrivi cu pc-ul tau.