| remusrufa a întrebat:

Spune-ti si mie maine am auzit ca nu se invata in Bucuresti si in inca 6 judete. Care sunt acelea ca nu am gasit pe google si nici la tv nu a zis? sad Astept raspuns!

29 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Si eu am auzit chestia asta de la niste colegi.Toata ziua m`am agitat sa aflu daca e adevarat sau nu.Pana la urma am dat de numarul directorului care mi-a spus ca maine se fac ore. Cel putin in Bihor, Oradea, C. N. "E. Gojdu".

| kh1ss a răspuns:

La gradinite si scoli generale se face scoala... la liceu. maine nu se merge... cel putin la liceul meuwinking

| claw_4117 a răspuns:

Bine ar fi, asa stau toata saptamana acasa (olimpiade)

| Alexandrinaa a răspuns:

Se fac ore... Eu maine am lectie finala la gradinita, si este programata de 4 saptamani, respectiv test la istorie, asa ca se stia bine ca se merge maine la scoala happy

| sergiu2525 a răspuns:

Scoala se incepe miercuri la mine pentru ca marti e ultima zi de paste.

| ShaKuri a răspuns:

Daca la tv nu a zis...pe google.nu gasesti... nu ar trebuie sa-ti pui un semn de intrebare in legatura cu sursa?

| petitdreamer a răspuns:

Tu de unde esti? cel mai sigur, suni maine dimineata la scoala unde inveti, si afli daca inveti sau nu... daca raspunde cineva, presupun k o sa faci ore... dar daca nu raspunde nimeni nici la ora 8, nici la 10, stai linistit big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil stiai dinainte de vacanta ca nu inveti, asa cum nu stii, faci ore marti, parerea mea.Eu nu ma duc maine, am programate niste vizite.Si totusi e a treia zi de Pasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am auzit la radio si as vrea sa aflu care sunt aceste judete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pe site-ul realitatea aceasta stire dar nu specifica judetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
dar el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine nuse4 invata in sudul tarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Targoviste tulcea galati miercurea ciuc si nu mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au zis ca nu se invata maine in bucuresti si diseara a zis ca
zice si pentru celelalte judete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se invata pentru ca am vb cu directorul de la scoala mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se invata in : galati, dolj, olt, braila, giurgiu si parca nici in prahova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnul premier emil boc a anuntat la televizor, pe canalele antena 1 si respectiv antena 3 ca nu vor face scoala prescolarii, adica gradinitele si elevii 1-8 din urmatoarele judete: galati, braila, olt, dolj, giurgiu si parca prahova.
cu placere anticipat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A spus la tv dar nu ai fost tu atent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi nu se invata.nici maine nu se stie. dar la mine clasele 1-8 si gradinita nu invata.doar liceul.eu nu ma duc la scoala.Sa speram ca nici maine nu se va face scoala :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Bucuresti am auzit ca nu se face scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU am auzit ca nu se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu
oare e si galatiul? eu de acolo sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu in sec 4 nu se invata in 5 nu in 6 nu si in 2 da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te linisesti a nu seinvata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sa specificat clar doar unde sunt toti profesory de akord...mai cauta si stai pe stiri si eu am facut asta chiar daca nu imi place...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se invata nu va duceti la scoala pana pe 5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt robert si nu stiu nici eu daca se invata

| bobocop6 a răspuns:

Se invata sigur.eu maine am tezalaughing)