| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat este o bicicleta de firma dau funda love struck

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea o bicicleta numai ca vreau una mai buna sa tina nu din aia de ma plimb odata si de ex lantul sare

| GeorgianaEuu a răspuns:

Pai depinde de firma. Oricum e in jur de 700 lei-una. bunicica. Funda?

| ToPBosS a răspuns:

Depinde acum de care model vrei de exemplu pentru cascadorii este BMX.

| Razvy12 a răspuns (pentru ToPBosS):

Da depince de fel de model si pentru ce anume o vrei adica pentru casadoti, pentru viteza etc happy

| Alexandru074 a răspuns:

Eu pe amea am dat 650 lei pe ia e mountain bike si are full subspensii (fata, spate) e nou nouta si nu e cu furga mare si groasa cele mai nasoale sunt alea am avut si eu una 1 la mana cand vrei sa intorci coarnele (stanga, Dreapta) mai mult de 90* nu mere si 2 se farma imediat furca. eu pea mea o dau cu 500lei

| Snoozer97 a răspuns:

Eu am mountain bike de la Velors( fostul RichSport) am dat 700 lei pe ea si sunt foarte multumit