| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum fac sa raspunda automat telefonul la un numar privat pe Nokia E65. Exista vreun soft de instalat prin cablul de date ca sa raspunda telefonul automat sau sa blochez acel numar sa nu mai caute ca dupa cum stiti sunt multi nebuni care apeleaza...
Spuneti-mi toate posibilitatile

Multumesc Anticipat

1 răspuns:
Shin
| Shin a răspuns:

Da, si este exact pentru tipul tau de telefon (adica versiunea de Symbian). Se numeste SymbianOn call Manager v5.10. Poate sa faca multe chestii, dar special pentru problema ta, poti sa faci in asa fel, incat sa dea automat, number busy, sau nr inexistent, la orice numar privat sau care nu-l ai in agenda.
Bafta! Shin.