| cristina93 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri de unde pot comanda shoes de la adio, element, osiris, care sa livreze si in Romania ^_____^
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| zu a răspuns:

Frogs.ro kickback.ro

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ca, daca spuneai ce vrei, de la inceput, in limba romana, aveai mai mult succes.
Am o veste proasta pentru tine: asta e un site IN limba romana.
Vezi ca pe pitzipoanca.ro gasesti linkuri spre tot felul de online shops. Posibil sa gasesti si shoes, si belts DG si multe alte little nothings in engleza, evident.

| cristina93 explică:

Nu va inghesuiti in halul asta sa raspundeti laughing) luati bon de ordine si stati la rand laughing)))))

| cristina93 explică:

Da se cumpara...doar nu cresc in copaci...shoes sunt papuci pentru skate... dupa cum vorbesti nu prea cred ca stii ce sunt acesti "shoes"

| cristina93 explică:

Da un search pe google cu : adio shoes si vei vedea ca se cumpara, nu ii da nimeni gratis laughing

| cristina93 explică:

Ardnaxur1961 cum vroiai sa scriu? daca asa se numesc acesti papuci shoes. Asa se numesc! pitzipoanca.ro probabil e site-ul in care te regasesti nu?

| cristina93 explică:

Am cautat pe google si am gasit, dar nu am gasit daca se livreaza sau nu in Romania, asta am intrebat. Da asa este nu toata lumea stie ce sunt shoesi, dar intrebarea era pentru cei care stiu si ma pot ajuta. Ce inseamna un raspuns complet? sa va spun si marimea si culoarea si modelul? Mie mi se pare destul de complet: shoesi de la firma adio, osiris...care sa se livreze si in Romania. In fine TPU nu este site pentru cearta asa ca eu inchei acum. aaaa...era sa uit, "cu atitudinea asta nu ajungi departe" asta e atitudinea mea, felul meu de a fi, si nu vreau sa ma schimb pentru ca asa imi spune vecina de la 3, daca nu iti place persoana mea, nu vorbi cu mine, nu imi raspunde la intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou se cumpara shoes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristina93, cu atitudinea asta nu ajungi departe.In primul rand, am intrebat daca se cumpara shoes pentru ca eu credeam ca te referi la incaltaminte in general si ai uitat cuvantul in limba romana.Se intampla... Apoi, nu toata lumea stie ce sunt acei shoes si nici nu cauta toata lumea pe google raspunsuri. Daca aveai nevoie de google, il foloseai singura. Daca vroiai un raspuns complet, ne dadeai informatii complete.Asa e corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kickback.ro enshop.ro frogs.ro mycloset.ro u-man.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mycloset.ro

sper ca te ajuta:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cristina 93! Si eu tot "shoes" le zic! Ca doar nu o sa le spun "adidasi"! :)) Incearca pe http://www.frogs.ro/ Livreaza forte repede si sunt seriosi.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/incaltaminte-femei.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Sick a răspuns:

Buna. Eu imi caut de cateva zile shoes si nu gasesc ceva care sa'mi placa la nebunie ca sa ii pot cumpara :)). In fine, revenind la subiect, am cateva site'uri care te vor ajuta, sper.

http://www.cubeshop.ro, rulez.ro, baseshop.ro, kickback.ro, http://eshop.boardersshop.ro, u-man.ro

| sergius a răspuns:

Eu imi iau d pe u.man.ro. Imi plac la nebunie ADIO si OSIRIS happy love struck

| mmmmmouse a răspuns:

Tocmai imi cautam si eu si am gasit site-ul asta: endless.com. poate ca deja nu mai ai nevoie de adrese, dar totusihappy