| Frenkenstein a întrebat:

Spuneti-mi si mie ritualul de exorcizare sau unde il pot gasi va rog dau d funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi la Tanacu. Au specialisti acolo.

| Frenkenstein explică:

Nu exorcizez nimic dar vruiam sa stiu

| xAndre a răspuns:

Ritual de exorcizare? Si, mai exact ce exorcizezi? Pe o persoana? O casa?
Uite-te pe Youtube. Am sa-ti dau cateva filmulete. Unul in care se exorcizeaza o casa, altul in care se exorcizeaza o persoana. Sincer, nu cred in asa ceva. In ambele cazuri trebuie sa chemi un preot ca sa te ajute, sau te uiti la videoclipuri si te descurci singur. Eu ti-as sugera prima varianta.
http://www.youtube.com/watch?v=xn6g7mCLsOQ&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7hgkVF9xRSc

| AlexaSimplu a răspuns:

Eu am vazut filmul "The Devil Inside" si acolo vei vedea ritualuri de exorcizare dar, tin sa te anunt ca dupa ce l-am vazut nu am mai dormit de frica.Pe bune.

| bobicirstea a răspuns:

De d-astea te sperii tu xandre?