| RicksStuff a întrebat:

Am o întrebare in legatura cu ritualul de exorcizare.
Se intampla ceva daca cineva rostește acele "chestii" care trebuie rostite pentru a exorciza (desi nu exorcizeaza pe nimeni =]]] ) si nu e preot?

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Acele chesti sunt incantatii(fragmente din rugaciuni, crescuti de preoti) nu se intampla nimic. totul se rezuma daca crezi sau nu in ele.

4 răspunsuri:
| Neverrrrrr a răspuns:

Nu pentru ca nu exista demoni sau supranatural.

| RicksStuff explică (pentru Neverrrrrr):

Parerea mea e ca fiecare crede ce vrea, nu? Bine...tu nu crezi in ele, nu am nimic împotriva dar eu unul cred.

| Nechita_Tiby_1998 a răspuns:

Nu ci chiar te ajuta unele rugăciuni care sunt rostite la exorcisme pentru a îndepărta duhurile necurate care te incearca