| lungu_2241 a întrebat:

Spuneti-mi si mie tari europene unde nivelul de trai este mult mai bun ca in romania.

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Hmmmm... Să încep de la vest spre est. Portugalia, Spania, Franța, Irlanda, Marea Britanie, Belgia, Olanda, Luxemburg, Germania, Danemarca, Norvegia, Suedia, Finlanda, Elveția, Italia, Austria, Cehia, Slovacia, Polonia, Slovenia, Ungaria... Mai vrei? rolling on the floor))

| Dumnezău a răspuns:

La dracu'...toate,fara exceptie!

| myhaelamar86 a răspuns:

Marea majoritate. Primele ar fi Luxemburg, Norvegia, Elvetia, Olanda si Austria.

| ciprian_3266 a răspuns:

Germania, Spania, Franta, Partea Vestica a Rusiei ce se afla in EU

| claudia_9219 a răspuns:

Toate