| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos care este cel mai bun windows :
-Windows 8
-Windows 7 Ultimate
-Windows 7 Enterprise
-Windows 7 Professional
-Windows 7 Home Premium
-Windows Vista Enterprise
-Windows Vista USpuneti-mi si mie, va rog frumos care este cel mai bun windows :
-Windows 7 Ultimate
-Windows 7 Enterprise
-Windows 7 Professional
-Windows 7 Home Premium
-Windows Vista Enterprise
-Windows Vista USpuneti-mi si mie, va rog frumos care este cel mai bun windows :
-Windows 7 Ultimate
-Windows 7 Enterprise
-Windows 7 Professional
-Windows 7 Home Premium
-Windows Vista Enterprise
-Windows Vista Ultimate
-Windows Premium
-Windows Home Premium
-Windows Vista Business
-Windows Xp Professional Sp1
-Windows Xp Professional Sp2
-Windows Xp Professional Sp3

Si mai spuneti-mi site-uri cu programe pentru windows 7 si windows 8, dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| andreicaia99 a răspuns:

Depinde pe Windows 8 inca nu au aparut toate aplicatiile dar este pe primul loc apoi Windows 7 professional si Windows 7 ultimate

| ЯάdµСЦ a răspuns:

După părerea mea nu aș spune Windows 8 pentru că este foarte sofisticat și perfect pentru tablete. Dacă ai dori un design bun și un windows care merge destul de bine ți-aș recomanda Windows 7 Ultimate. Dacă îți iei Windows 8 automat ai magazinul pentru el și ai aplicații gratuite dar și care se cumpără pentru el. Totuși, pentru Windows 7 nu prea sunt programe speciale. Pentru Windows 7 poți să-ți iei jocuri sau alte programe, dar nu cele recomandate de Microsoft. Recomand Windows 7 Ultimate.

| BlackAngel33 a răspuns:

Cel mai bun este windows 8, iar dupa el e windows 7 proffesional

| DeliaDragutza238 a răspuns:

Windows 8 este foarte bun...Iti sugerezi sa-l instalezi pe acesta.

| Chihaia_Florin_1994 a răspuns:

-Windows 7 Ultimate.Eu pe acesta il folosesc merge foarte bine.iar windows xp si 8 nu ti le as recomanda!

| Chihaia_Florin_1994 a răspuns:

Windows 7 Ultimate.Eu pe acesta il folosesc merge foarte bine.iar windows xp si 8 nu le as recomanda!