| lungu_4349 a întrebat:

Stie cam toata lumea marcile de masini fabricate in Germania. Spuneti-mi si mie in ce tari europene se mai fabrica aceste marci de masini. Astept raspunsurile voastre. Cel mai bun raspuns primeste de la mine funda mare + vot. Multumesc.

2 răspunsuri:
| ionutzsteaua86 a răspuns:

AUDI fabrica unele marci in Slovacia dar desigur cu piese nemtestiwinking, Mercedes in Ungaria si Volkswagen in Cehia (doar cateva modele)...in rest doar BMW isi mentine fabrica la Munchen

| TheOktavian097 a răspuns:

Bmwwinking