| denisa17 a întrebat:

Stie careva cum se poate afla numarul care te suna cu privat? daca se poate desigur! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu stiu ca nu se poate! Doar d-aia este privat happy. Daca te suna cineva cu numar privat, pentru a afla cine este, te poti chinui poate recunosti vocea persoaneli respective. happy Dar daca te suna si te ameninta, te poti duce la politie si poate reusesc ei sa stabileasca faptasul. Dar tu, ramai doar cu acea curiozitate de "cine e?"

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, din pacate nu se poate.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca inchizi si activezi casuta vocala si te suna iar, iti ramane numarul!

| Xonia a răspuns:

Decat daca mergi la politie
Mai bine iti schimbi cartela, iar daca esti pe abonament mergi la ei(de unde ai abonamentu), poate pot ei face ceva

| maduts a răspuns:

Din pacate nu se poate crying

| Shake a răspuns:

Se poate daca te duci la politie... funda?

| clauu a răspuns:

Se poate doar daca a sunat dupa abonament.

| KaMy a răspuns:

Nu crd ca merge

| denisa17 explică:

Asta cu casuta vocala am incercat-o! tot numar privat se inregistreaza

| Cindy_9809 a răspuns:

Dar politia cum afla?