| DarKnNNeS a întrebat:

Stie cineva cat costa sa decodez un Nokia x2-00? este codat pe movistar dar cred..ca e acelasi pret cu retelele din Romania! Funda. Urgent! A decodat cineva Nokia x2?;(sad

1 răspuns:
| EugenRomaniuc a răspuns:

Cauta pe net cum sa ii faci firmware / update la software / schimbare de sofware si o sa fie atat gratis cat si simplu. Dar inainte scoate tot ce ai in memoria telefonului deoarece se va sterge (in special numerele din agenda). BAFTA!