| mariacris98 a întrebat:

Stie cineva ce carti vor urma la revista "BRAVO" dupa ce se termina seria "Vampirii Sudului"?

Răspuns Câştigător
| Bubb a răspuns:

Va aparea pe 20 Decembrie "Nu plange sub clar de luna " in editie de chiosc cu 10.90 lei. Si eu am aflat vestea azi. e super!

| mariacris98 explică (pentru Bubb):

Ce pacat ca am cumparat-o deja. Mersi oricum.

2 răspunsuri:
| Bubb a răspuns:

Maine, va aparea Moartea in familie al 10-lea volum din Vampirii sudului si ultimul pe care bravo il va da din aceasta serie. desii a aparaut si vol 11 bravo nu a dorit sa il publice deoarece acesta a aparut de curand