| Ana_8420 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla cu TPU?

Astazi, cand am intrat in cont, am putut accesa toate obtiunile [ ex : >-- Intrebari favorite ] dar obtiunea >"-- Vizualizare profil " nu pot s-o accesez.

De fiecare data cand apas click pe ea, ma duce pe prima pagina. sad

Vi s-a mai intamplat si voua?

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie in dimineata asta.
Dar acum s-a rezolvat.Cred ca sunt probleme tehnice.NU e din cauza calculatorului.

2 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Da si mie mi s-a intamplat sa ma redirectioneze sau sa nu pot sa intru deloc pe site
cred ca au probleme tehnice sad

| f a răspuns:

Eu tocmai ce am intrat si am reusit sa-mi vizualizez profilulthinking