| Izy a întrebat:

Stie cineva cum as putea inregistra o conversatie cu cineva la telefon? Imi trebuie un soft special, sau un telefon mai smecher?

Răspuns Câştigător
| Liviutzu_Liviu_1997 a răspuns:

Pai nu iti trebuie un telefon asa de smecher trebuie doar cand corbesti cu cineva intri la optiuni si arat in jos inregistreaza voce sau intr in meniu si dai unde registrezi muzica si poti si acolo sa inregistrezi ce vb love struck vot sau funda plz

1 răspuns:
| IStoleUrBrain a răspuns:

Sincer nu stiu.depinde de telefon, caci eu am un telefon si are el.Adica in timpul conversatie ii pot da sa o inregistreze.deci eu zic ca iti trebuie un telefon mai destept big grin