| robert_4988 a întrebat:

Stie cineva cum este la liceul viilor? Am auzit ca este un liceu de drogati...este adevarat?

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Din pacate chiar eu sunt la acest liceustraight face, si crede-ma ca regret ca sunt aici. Abia astept sa scap de acest liceu, mai am doar un an si sincer numai suport.Nu stiu daca gasesti 4 maxim 5 copii de treaba in tot liceu.toti sunt numai niste nesuferiti,increzuti, cu glume proaste in ei, copii care se cred tari dar de fapt nu suntoh go on.alt lucru care nu il suport in acest liceu este uniforma compusa din camasa alba si baietii mai pot venii si cu camasa albastra, cravata cu insigna liceului pe ea.profesorii majoritatea sunt ok, restul nu. Daca vei sa iti stricii cei mai frumosi anii din viata si anume anii de liceu nu face prostia sa vii la acest liceu, pentru ca vei regreta.Acum este alegerea ta dar iti spun sa te gandesti bine sa nu faci o alegere gresita.Mult succeskiss

| flavyusss a răspuns:

Dap...asa e...chiar daca e liceul viilor mai degraba i s.ar zice liceul MORTILOR.sa nu te duci acolo.asculta de mine

| maryan_1184 a răspuns:

Da chiar asa e frumos acolo du-te nu ezitawinking bafta la multe Jointurihee hee