| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta am trecut cls 9-a. Si am intrat la liceul viilor. Stie sa-mi spune cineva cateva despre acest liceu? Cum sunt copii, prosfesorii, se invata? Am auzit la unii ca este plin de drogati? Cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| Morena12 a răspuns:

Eu stiu doar ca are uniformabig grin

| anny09 a răspuns:

Nu este plin de drogati! Doamne, nu mai vorbiti in necunostinta... eu am terminat viilor anul asta si e un liceu super ok, unii profesori sunt exceptionali iar elevii...ca in orice liceu, si buni si rai. daca ai alte intrebari da-mi mesaj pe privat, chiar stiu ce vorbesc.