| Walker a întrebat:

Stie cineva cum pot Sa imi activez internetul pe un Samsung Galaxy S Plus de la cosmote? L-am luat pe abonament si nu ma pricep sa il activez dupa indicatiile de pe site-ul lor.
Multumesc

1 răspuns:
| wintermee11 a răspuns:

Pai pentru inceput activeaza.ti o optiune de net, nu cred ca iti convine sa platesti 0, 80euro/mb. Apelezi gratuit *100# si urmezi instructiunile.cat despre setarea telefonului suni la 1234.iti vor trimite ei setarile pe tel.automat.Numa'bine!