PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun site/program, care poate gasi persoane, daca stiu data nasterii?! Multumesc!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu daca te astepti la un altfel de raspuns dar NU EXISTA!
Deci nu cred ca asa ceva ar fi legal pentru ca doar la serviciu informatizat de evidenta a persoanelor (SPCLEP)se poate afla ceva si numai daca ai un motiv serios pentru ca exista dreptul la intimitate care presupune si dreptul de a nu ti se dezvalui identitatea sau adresa oricui.
O sa-ti dau totusi 2 site-uri care functioneaza cat de cat:
http://wink.com/ nu este facut pentru romani!
Si acesta care merge pe baza de email:
http://www.droopy6.com/
Inca o data repet; legea din Romania protejeaza aproape paranoic informatiile personale.

Si ultima sansa http://www.surprize-surprize.ro/ glumesc! :))
Bafta!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te crezi la poliție?
Sunt date cu caracter personal!
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex explică:

Revin cu o precizare omisa - neintentionat! - anterior! : voiam sa gasesc pe o prietena plecata din tara, era ziua ei.

Am cautat si eu, dar gaseam tot persoane similare ca nume!

Plus ca, la capacitatea de a hackeri a celebrilor romanasi.

| thealchemist a răspuns:

Sunt multe, dar sunt cu plata.

| Aamerican a răspuns:

Eu am o problema, 5 fete cu varste intre 5-11 ani au fost violate de anume "domn" Felix fetele au fost violate de mai multe ori dar de frica acestui Felix nu au zis nimic parintilor eu sunt fratele uneia dintre mame si sunt terifiat de ce au spus fete.Au fost puse sa se frece cu o MATURA! si el are o fata pe care a violato. Sotia lui era la munca cand fetele dormea la fata lui.Mie chiar nu imi vine sa cred ce s-a intamplat in casa aceea +ca au fost implicati si inca 3 persoane in varste cuprinse intre 15-18 ani care nu erau sub infuenta alcolului si acest Felxis si-a batatut joc de fete timp de 5 luni pana cand o fetuta ingrozita i-a spus mamei ce s-a intamplat va rog frumos sa trimiteti aces mesaj pe facebook peste tot acest Felix trebuie pedepsit si nu e prima oara cand savrseste aceasta fapta cu minori. Amai fost incarcerat in 2008 pentru viol. Va mai rog odata raspnditi mesajul meu la toti prieteni si la toate mamele aveti grija cu cine se imprieteneste fiul/fica dumneavoastra.

| Aries a răspuns:

Exista un program in care introduci cnp'ul si afli totul despre pers respectiva