| Nasturica_Catalin_1997 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot instala windows xp pe laptopul meu ASUS x55a?

5 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Da-mi niste detalii.Iti da eroare la bootare si ce windows ai acum?

| mariusmeme a răspuns:

Poate nu merge decat cu windows 7.incearca asa

| Nasturica_Catalin_1997 explică (pentru D3letrix):

Acum am windows 7... da imi da eroare la starting windows instal. da eroare aproape cand sa ajungi sa iti faci partitiile... am incercat multe variante e xp. cand l-am cumparat avea linux mint 15

| RadioactiveUranium a răspuns:

Exista trei versiuni windows xp:sp1, sp2, sp3 vezi ce versiune ai tu poate ca ai sp1 si anumite parti ale calculatorului nu ruleaza. Funda?happy

| Nasturica_Catalin_1997 explică (pentru RadioactiveUranium):

Am incercat toate felurile de xp si nu merg instalate...