| Alecsandriii a întrebat:

Stie cineva de pe ce site romanesc, sau magazin din Romania se poate achizitiona pusca: AIR Arms S410 Carbine?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca la un magazin de arme si munitii acolo vei gasi, iar daca nu au cel mai probabil or sa-ti dea comanda de pusca.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Armele se pot cumpara doar cu acte si anumite investigatii (de ex persoanele cu boli psihice sau emotionale nu pot detine arme). Ori k cumperi cu acte deja facute. Ori trebuie sa faci actele intai ca sa o cumperi

| Deserth a răspuns:

Mai bine iti cumperi din alta tara, e mult mai usor si nu iti trebuie niciun act.Eu mi-am cumparat unul de la niste baieti din France cu 550 euro dar am venit cu autocarul bineinteles.