| Theseus a întrebat:

Stie cineva in Ploiesti un loc sau pe cineva care stie sa foloseasca HIPNOZA? Un specialist(psiholog din cate stiu) care sa poata folosi hipnoza?
Astept raspunsuri serioase!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Psihiatrul face hipnoza.

| diaac a răspuns:

Pentru hipnoza, trebuie sa te adresezi unui psiholog specializat in hipnoterapie. Nu cunosc unul in Ploiesti, dar poti cauta in Registrul Unic partea I pe site-ul Colegiului Psihologilor din Romania - http://www.copsi.ro/....../index.php - este un Excel foarte mare si poate dura putin pana se deschide, dar se deschide si poti cauta acolo.