| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva pagini de pe Facebook prin care se fac concursuri, în care nu trebuie să plăteşti premiul dacă l-ai câştigat şi nici să dai bani pe transport!?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vorbește corect gramatical

PS. Se câștigă cărți.

Teoretic dacă e concurs nu ar trebui sa coste dar diferă cum ar fi de exemplu sa suni la un număr și te poate taxa începând de la 2$... sau poate fii înșelătorii precum sa-ți zică ca ai câștigat și sa depui o suma în anumit cont bancar, sau î - ți v-a cere contul tău bancar sa-ți transfere o anumită sumă... Mare Antentie nu va lăsați păcăliți! O zi bună.