| Anca15 a întrebat:

Stie cineva un site in care sa am romane sau povesti deja pevestite?
Ca imi trebuie la lecturile de vacanta si nu mai am timp sa le mai fac!

1 răspuns:
| LucianGabriel a răspuns:

Scrii pe www.google.com numele cartii(povestii) si ce vrei de la ea.De exemplu "Mara" rezumat, povestire... si o sa-ti apara site-urile care contin ce doresti tu. E mai simplu asa, sa cauti direct pe google decat sa intri pe sumedenia de site-uri cu referate care exista actual in Romania.