| Cybertrust a întrebat:

Stie cineva un site unde pot imprima tricouri personalizate cu imprimeul direct in fibra, nu strat subtrire de vinilin?

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Procedeul de imprimare direct pe materialul textil, se numeste "serigrafie", si se executa in firmele de productie publicitara, respectiv, serigrafii.
Asa ca, intereseaza-te despre ce serigrafii exista in orasul tau, suna, si afla informatii despre grafica, pret, etc.
Doar ca aceste firme au un numar minim de tricouri pentru executarea lucrarii, deci, daca e vorba despre un singur tricou, nu prea ai sanse sa-l imprimi acolo.