| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Stie cineva urgent cand se schimba ceasul si daca inainte sau inapoi?

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Acest lucru se va intampla in noaptea de 31 martie 2013. Vom dormi mai putin, ora 03:00 va deveni ora 04:00.
La ora de iarna vom reveni in 27 octombrie 2013.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trecem la ora de vară după Europa Occidentală, dăm ceasul înainte cu o oră, ora 3 devine ora 4, duminică dimineață.
Vom dormi cu o oră mai puțin.
Pa, pa.

| akka4 a răspuns:

Pe 31 martie si se va da cu 1 ora inainte.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Pe 31 Martie, adica mâine.
O seară plăcută îți doresc!

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

In seara aceasta poti sa dai de acum ceasul cu o ora inainte. kiss

| Banica_Liviu_Ion_1975 a răspuns:

La noapte ora 3 o sa fie ora 4

| a2d7i a răspuns:

Salutare ceasul se schimba la ora 12 noaptea intre sambata si duminica in loc de 3 sa face 4