| Anthrax a întrebat:

Stie cumva cineva cu ce program pot deschide un fisier de tip.tsh? am downloadat fileviewpro, dar nu am licenta pentru el.

5 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Poate ai nevoie de un convertor ca sa faci fisierul intr-unul wav. Presupun ca e unul audio ce ai tu.

| Anthrax explică (pentru Generalul):

Nu este audio..este vorba de o tactica de antrenament la un joc... dupa ce o dezarhivez, e in format.tsh si nu stiu cu ce sa deschid fisierul

| JulyStorm a răspuns:

Cauta pe google tipul acela de extensie si vezi cu ce programel poate fi deschis respectivul fisier. Da-l jos (cu tot cu licenta) si asta-i tot!

| adydan a răspuns:

Motivul pentru care nu puteţi deschide fişierul dvs.TSH este că nu aveţi software-ul, incearca aici http://www.fileviewpro.com/ro/file-extension-tsh, bafta

| Anthrax explică:

Am precizat mai sus ca am downloadat deja programul pe care mi-l recomanzi tu.dar nu am licenta pentru el si nu-l pot utiliza...alte solutii?