| DLeonard a întrebat:

Stiti cumva care sunt pasii pentru a afla numele/numarul celui care ma suna cu numar necunoscut? Trebuie sa depun neaparat o plangere la politie sau pot face o cerere la Vodafone?

1 răspuns:
| ThEsAvAnT a răspuns:

Ce telefon ai daca ai un telefon cu android poti intra pe android market si descarca o aplicatie daca nu vizualizeaza acest video http://www.videotutorial.ro/? p=7440 daca nici asa nu merge adica nai cerintele impuse du-te la Vodafone si spune-le celor de acolo ei o sati monitorizeze telu si o sa te ajute sper c-am fost de ajutor sal